MENU
rodzinna sesja jesienią

Sesja rodzinna

Uwielbiam fotografie rodzinną. Takim sesją towarzyszysz zawsze dużo miłości, radości i uśmiechu. Sesja familijna jest doskonałą opcją na spędzenie wspólnie wolnego czasu. Jak wszyscy wiemy czas szybko płynie, a dzieciaki rosną. Warto, więc zachować wszystkie te niezapomniane chwile na fotografiach, które zostaną z Wami na długie lata.

Sesja rodzinna

Sesję rodzinną wykonuję w zależności od Waszych preferencji. Zdjęcia realizujemy w plenerze albo w Waszym domu gdzie czujecie się najlepiej. Razem uzgadniamy, co się Wam podoba i jak chcielibyście by wyglądała wasza rodzinna sesja.

Sesje rodzinne Krosno

Jako fotograf znam wiele ciekawych miejsc, które mogą się Wam spodobać. Jeśli jesteście gotowi możemy zrobić super zdjęcia w każdej możliwej scenerii. Zaczynając od kwitnących sadów na wiosnę a skończywszy na mroźnej, śnieżnej zimie. Ogranicza nas tylko wyobraźnia.
Sesje rodzinny wykonuję głównie na podkarpaciu. Na przykład w takich miastach jak Krosno, Jasło czy Rzeszów, ale jeśli mnie zaprosicie przyjadę nawet na drugi koniec Polski.

Voucher na sesję

Na pewno są takie dni i okazję, że zastanawiacie się, co podarować bliskim. Przeszukujecie godzinami Internet, aż w końcu kupujecie jakieś nietrafiony prezent. Sesja rodzinna morze stać się doskonałą pamiątką, którą sprezentujecie sobie lub swoim znajomym w formie Vouchera. Pamiętajcie zdjęcia zostają z Wami na latach i będą pięknie uzupełniać wasze rodzinne albumy.

Voucher na sesję zdjęciową

• Zastanawiasz się, co podarować bliskim na święta?

Umów ich na sesję rodzinną w świątecznym klimacie. Bitwa na śnieżki, choinka a może wspólne lepienie bałwana.

• Chcesz mieć wspaniałą pamiątkę i urozmaicić swój rodzinny album?

Zadzwoń lub napisz i umów się na sesję rodzinną

• Nie wiesz, co podarować na dzień babci czy dziadka?

Umów się na sesję i wykonaj piękny album, książkę, a może kalendarz, który co miesiąc będzie wyzwalał uśmiech na twarzach waszych Babci.

• Urodziny, imieniny a może rocznica ślubu. Chyba już wiesz, jaki prezent jest najlepszy?

Voucher na sesję zdjęciową. Ma on długi terminem przydatności wiec obdarowana osoba będzie mogła wybrać sobie odpowiedni moment lub okazję by umówić się na zdjęcia.

CLOSE