MENU
Widok na Połoninę Caryńską

KILKA SŁÓW WSTĘPU...

Postaram się trochę przybliżyć Wam moja osobę. Opowiem, kim jestem, jak pracuję i czego możecie oczekiwać. Moja przygoda z fotografią ślubną i rodzinną trwa już dobre kilkanaście lat. Przeglądając moją stronę zobaczycie wiele historii, w których miałem zaszczyt uczestniczyć, jako fotograf ślubny. Liczę na to, że spodoba się Wam moja praca, a moje zdjęcia trochę umilą Wam czas.

Fotograf Michał Wiśniewski

POZNAJMY SIĘ...

Witajcie.
Nazywam się Michał Wiśniewski i jeśli szukacie fotografa na swój ślub to trafiliście do właściwej osoby. Z wykształcenia jestem Informatykiem a moją pasją jest fotografia, którą konsekwentnie staram się rozwijać. Specjalizuje się w fotografii ślubnej i rodzinnej, którą zajmuję się od lat. Wykonałem już niezliczoną ilość wesel i sesji ślubnych w praktycznie każdych możliwych warunkach. Na co dzień mieszkam w Krośnie na Podkarpaciu, ale z drugiej strony często odwiedzam Rzeszów, Jasło i Sanok gdzie spotykam się ze swoimi klientami. Swoją pracę wykonuję na terenie całej Polski i jeśli tylko chcecie przyjdę na wasz ślub tam gdzie mnie zaprosicie. Podsumowując, Istnieje wiele powodów abym to Ja został Waszym fotografem, aby to wyjaśnić przeczytajcie więcej....

Jak pracuję na ślubie

Pracując staram się być jak najmniej widoczny dla Was i dla waszych gości. Staram się nie ingerować w przebieg Waszej uroczystości, aby wszystko było naturalne i pełne emocji. Oczywiście, jeśli będziecie chcieli udzielę Wam dużo cennych wskazówek jak się zachować w pewnych sytuacjach, aby wasze zdjęcia były idealne.
Jako fotograf ślubny muszę odnaleźć się w każdej sytuacji. W trakcie przygotowań ślubnych poznając Wasze rodziny i wiem dokładnie kto, powinien znaleźć się na waszych zdjęciach. Przywiązuję dużą wagę by na zdjęciach byli wasi rodzice, rodzeństwo, świadkowie i najbliżsi przyjaciele. Podczas reportażu staram się uchwycić na zdjęciach najlepsze sytuacje, z których później powstaje wspaniała historia waszego ślubu. Przez cały dzień jestem z Wami i do waszej dyspozycji. Jeśli chcecie w trakcie wesela organizuję dla Was zdjęcie grupowe. Jeśli dopisze pogoda i czas wykonuję krótką sesję ślubną.

Sesje ślubne

Jestem zawsze otwarty na Wasze propozycję. Sesję ślubną wykonam praktycznie w każdym miejscu na świecie. Ponieważ lubię aktywny tryb życia i wszelkiego rodzaju wycieczki górskie chętnie realizuje sesję ślubne w Bieszczadach czy Tatrach.

Fotograf Rzeszów, Krosno…

Jeśli zainteresuje Was moja oferta a zakładam, że TAK napiszcie lub zadzwońcie a chętnie się z Wami spotkam by wszystko omówić. Na spotkaniu ze mną będziecie mogli zobaczyć wszelkiego rodzaju materiały, które mogę Wam zaoferować. Zobaczycie najnowsze wzory albumów, fotoksiążek ślubnych, przeglądniecie wydrukowane odbitki. Porozmawiamy o pomysłach, które macie i zastanowimy się wspólnie jak je zrealizować by wasze fotografie ślubne były wyjątkowe i niepowtarzalne.

Pamiętajcie, że możecie odwiedzicie moje profile na Facebooku lub Instagramie. Może znajdziecie tam jakieś inne ciekawe zdjęcia albo znajdziecie kogoś znajomego, u którego pracowałem, jako fotograf ślubny.

CLOSE