MENU

Sesja narzeczeńska

Sesja narzeczeńska lub sesja przedślubna to bardzo dobre rozwiązanie dla przyszłych Par Młodych. Jest to wspaniała okazja do obycia się z nową sytuacją jaką jest profesjonalna sesją zdjęciowa. Sesję narzeczeńską można wykonać dosłownie wszędzie i o każdej porze roku. Możecie zrealizować na niej swoje szalone pomysły takie jak: wspinaczka górska, jazda konna, rejs statkiem, czy szalony dzień w parku rozrywki.    

 Zdjęcia, które powstaną na takiej sesji to doskonały materiał, który możecie wykorzystać na wszelakie sposoby. Zaproszenia ślubne, prezenty dla rodziców czy prezentacja multimedialna na Waszym ślubie to tylko kilka propozycji. Profesjonalne zdjęcia z sesji mogą być wydrukowane w formie odbitek, obrazów i plakatów. Dla osób, które chcą mieć wyjątkową pamiątkę na lata polecam wysokiej jakości fotoalbumy i fotoksiążki, które również doskonale nadają się na prezent.

Sesja przedślubna na Prządkach

Zapraszam Wszystkich do obejrzenia zdjęć z sesji narzeczeńskiej Wioli i Mateusza, którą wykonałem w rezerwacie przyrody „Prządki” w okolicach Krosna. Zachęcam również do zaglądania na mój profil facebookowy i instagrama gdzie pojawią się wiele zdjęć z tematyki ślubnej.   

 

CLOSE