MENU
Sesja Komunijna Krosno

Sesja Komunijna

Zawsze najwspanialszą pamiątką są wspomnienia, a zdjęcia pomagają zachować ja na dłużej. Komunia święta to wielkie wydarzenie w życiu dziecka. Zapraszam państwa i wasze dzieci na plenerowe sesję komunijne na terenie Krosna i okolic.

Sesja komunijna

Sesja komunijna przeważnie kojarzy mi się z początkiem wiosny. Maj to miesiąc kwitnących kwiatów, pięknych zachodów słońca i takich uroczystości jak pierwsza komunia święta. W swojej ofercie oferuję Państwu zarówno reportaże z ceremonii kościelnej jak i z prywatnych uroczystości w domu bądź restauracji.

Fotograf na komunię Krosno

Najpopularniejsze ostatnią są plenerowe sesję komunijne. Zdjęciami z takiej sesji możecie się państwo podzielić na mediach społecznościowych czy np podarować rodzinie. Fotografie zostają z nami na lata i najlepszą pamiątką dla Waszego dziecka będzie sesja komunijna. Piękny album, cudowne odbitki czy drukowane portrety na płótnie to tylko kilka rzeczy, które mogę zamówić Państwo jako pamiątkę komunijną.

Sesja na komunię Krosno

Sesję komunijne wykonuję przeważnie na terenie Krosna, Rzeszowa i okolic. Na taką sesję umawiamy się w dniu komunii albo w dowolny dzień tygodnia. Sesja może odbyć się w dowolnym miejscu i trwa mniej więcej godzinę do dwóch. Piękne zielone lasy, kwitnące łąki, pola rzepaku czy pachnące sady to tylko kilka miejsc na plener komunijny.

Jeśli podobają się Państwu fotografię napiszcie lub zadzwońcie. W wolnej chwili możecie odwiedzić moje profile na facebooku i instagramie gdzie znajdziecie więcej zdjęć.

CLOSE