MENU

Witajcie chciałbym się z Wami podzielić kilkoma zdjęciami z rodzinnych sesji zdjęciowych wykonanych w okolicach Krosna.

Nic mnie tak nie cieszy jak powracający klienci. Świetnie jest się spotkać się z Parami, którym kiedyś towarzyszyłem, jako fotograf ślubny w najważniejszym dniu ich życia. Do dzisiejszego materiału na bloga wybrałem trzech przystojnych chłopaków oraz ich wspaniałych rodziców.

Sesja rodzinna w lawendzie

Ten wesoły gość siedzący wśród kwitnącej Lawendy to Ignaś. Z rodzicami Ignasia Mateuszem i Natalią przeżyliśmy super przygodę na Ich sesji ślubnej w Wenecji. Mimo strasznego ataku komarów, udało nam się wykonać kilka super kadrów. A pięknie pachnące krzaczki lawendy dodały nieziemskiego uroku zdjęciom. Ich rodzina sesja przywołała wiele miłych wspomnień i pewnie jeszcze nie raz się spotkamy.

Sesja rodzinna w Krośnie

Sara, Marcin i ich synek Kuba to kolejna rodzina, którą miałem okazję poznać jakiś czas temu. Nawet okazało się, że mieszkamy na tym samym osiedlu. Voucher na Sesję rodzinna dostali już jakiś czas temu, ale przez wybuch pandemii korona wirusa musieliśmy zrobić ją latem.

Jesienne sesje rodzinne

Kolejna super rodzinka, która trafiła do mnie na sesję to stali, wierni klienci. Poznaliśmy się jakiś czas temu na ślubie, potem był chrzest a teraz jesienna sesja rodzinna.  Z Kacprem, Basią i małym Ignacym świetnie bawiliśmy się na sesji wspominając stare dobre czasy.

Każda pora jest dobra by umówić się na rodzinne zdjęcia. Obojętne czy są to kwitnące sady, pachnąca lawenda, złota jesień lub mroźna śnieżna zima. Ważne by było rodzinnie, wesoło i naturalnie a zdjęcia będą Was cieszyć długie lata.
Więcej zdjęć znajdziecie na moich profilach na facebooku i instagramie.

CLOSE