MENU

Witajcie. Chciałbym podzielić się z Wami moją pracą, jaką jest fotografia ślubna. Jestem fotografem ślubnym, wykonując zarówno reportaż jak i sesje, często zaczynam swoją pracę bardzo wcześnie. Staram się towarzyszyć moim Parom w najistotniejszych momentach ślubu. Zapraszam do krótkiego reportażu z majowego wesela.

Przygotowania ślubne w Dukli

Dzisiejsza opowieść jest o Justynie i Krystianie. Historia ich ślubu zaczęła się od przygotowań Justyny w salonie urody w Krośnie, gdzie Pani Monika wykonała piękny makijaż. Kilka zdjęć w salonie i ruszyłem w stronę Dukli gdzie miałem spotkać się z Krystianem. Para Młoda mieszkała blisko siebie, więc miałem ułatwione zadanie. Po przygotowaniach ślubnych i błogosławieństwie udaliśmy się na ceremonie ślubną.

Ślub w Pustelni św. Jana z Dukli

Na miejsce swojego ślubu Para Młoda wybrała malutki, klimatyczny kościółek. Pustelnia św. Jana z Dukli założona została w 1769r i znajduje się w miejscowości Trzciana, praktycznie w środku lasu. Jest to miejsce często odwiedzane przez turystów. Znajduje się tam cudowne źródełko św. Jana, którego woda ma podobno właściwości lecznicze.

Zabawa weselna w Krośnie

Po przepięknej ceremonii i krótkiej sesji w urokliwym miejscu wyruszyliśmy do kompleksu weselnego „Dwa Serca” w Krośnie. Po pierwsze profesjonalna obsługa lokalu, po drugie świetnie grający zespół. dodatkowo sympatyczna atmosfera i wspaniali goście. Podsumowując, Państwo Młodzi i goście weselni dali z siebie 100% a mnie, jako fotografowi ślubnemu sprawiło wielką przyjemność móc uwiecznić ich niezapomniane chwile.

Majowa sesja ślubna

Jakiś czas po ślubie umówiłem się z Justyna i Krystianem na sesję ślubną. Istnieje wiele powodów by zrobić sesję w inny dzień. Po pierwsze możemy wybrać sobie odpowiednią pogodę, po drugie nie ogranicza nas czas, a po trzecie nie musimy się przejmować o stroje ślubne.

Miesiąc maj to taka pora roku, kiedy wszystko kwitnie i nabiera barw, dlatego jest to idealna pora na wykonanie swojej sesji ślubnej. Uwielbiam kwitnące sady, piękny żółty rzepak i lasy. Miejsca te sprawiały, że sesja była urozmaicona, czego rezultaty możecie oglądać poniżej.

Podsumowując, jako fotograf ślubny lubię zabierać Was w wiele pięknych miejsc, dzięki temu moje zdjęcia mogą być różnorodne, a portfolio ślubne  coraz bogatsze w nowe ujęcia.  

 

CLOSE