MENU

Fotografia Ślubna Jasło – Magdalena & Grzegorz

Witajcie! Dawno nie było nic nowego, więc przy niedzieli postanowiłem się zmobilizować i dodać kilka zdjęć z ostatniego reportażu ślubnego.

Ślub w Tarnowcu

Dzień zaczęliśmy od klasycznych przygotowań ślubnych. Po błogosławieństwie Magda i Grzegorz wyruszyli zabytkową Warszawą do Sanktuarium w Tarnowcu gdzie w udekorowanym kościele odbyła się ceremonia ślubna. Pannie Młodej towarzyszyły druhny ubrane w jednakowe suknie, co dodatkowo podkreśliło wyjątkowy charakter tego ślubu.

Kompleks weselny “Dwa Serca”

Przyjęcie odbyło się w kompleksie weselnym „Dwa Serca” w Krośnie. Ręcznie robione dekoracje ślubne wykonane przez Państwa Młodych doskonale zdobiły sale. Wspaniała atmosfera, uśmiechy na twarzach gości i doskonała muzyka lecąca z głośników zespołu „Revers” sprawiły, że ten dzień na długo zostanie w mojej pamięci. Nie obyłoby się oczywiści bez zdjęć grupowych, których część wykonaliśmy w ogrodach kompleksu weselnego a resztę na krótkiej sesji plenerowej.  Jak się można było przekonać  zabytkowa Warszawa wjeżdża praktycznie wszędzie. Pola rzepaku niedaleko Krosna okazały się doskonałym miejscem do wykonania kilku ciekawych ujęć.

Sesja ślubna Baranów Sandomierski

Sesja ślubna zaplanowana na inny dzień odbyła się w XVI wiecznym zamku w Baranowie Sandomierskim gdzie spędziliśmy kilka godzin tworząc to, co możecie oglądnąć poniżej mojego teksu:).

Zapraszam do galerii i na moje profile na facebooku i instagramie gdzie zobaczycie więcej zdjęć z tematyki fotografia ślubna.

 

CLOSE