MENU

Fotograf Krosno – Wojskowe wesele

Witajcie. Zapraszam do obejrzenia reportażu ślubnego i sesji plenerowej Sandry i Artura. Wielki dzień zaczął się od przygotowań w domu rodzinnym Pana Młodego. Po błogosławieństwie Młodzi wraz z ze swoimi najbliższymi wzięli udział w ceremonii ślubnej w kościele pw. Św. Stanisława Biskupa Męczennika w Lubatowej. Dzień był wyjątkowy nie tylko dla Państwa Młodych, ale i również dla fotografa. Pan Młody zamiast garnituru ubrany był w szykowny mundur jednostki powietrzno-desantowej co sprawiło że był to ślub inny niż wszystkie. Po wyjściu z kościoła grupa żołnierzy stworzyła szpaler a Państwo Młodzi białym Mercedesem udali się na salę weselną. Rodzice weseleni przywitali Państwa Młodych w oddalonej o kilka kilometrów restauracji „Jaś Wędrowniczek” gdzie po odebraniu najszczerszych życzeń wszyscy bawili się do białego rana.

Sesja ślubna na zamku w Krasiczynie

Kilka dni po weselu spotkaliśmy się ponownie by wyruszyć na sesję ślubną do najpiękniejszego zamku polskiego renesansu. Zamek w Krasiczynie pomimo licznych pożarów i wojen zachował swą piękną architekturę, a XVII wieczny park wprawia w zachwyt nie jedną Parę. Wspaniała biała suknia Sandry i szykowny mundur Artura nadała sesji wyjątkowego tonu czyniąc ją inną niż wszystkie. Państwo Młodzi bardzo chętnie pozowali do zdjęć i roztaczali aurę szczęścia gdziekolwiek się nie pojawili. Zdjęcia uwieczniły ich radość w oryginalnej oprawie, którą pragnę zaprezentować Wam wszystkim.

Zapraszam również na wcześniejsze wpisy na moim blogu ślubnym jak i na profil facebookowy. Znajdziecie tam wiele ciekawych zdjęć, które pomogą Wam w podjęciu trudnej decyzji jaką jest wybór fotografa ślubnego. 

 

CLOSE