MENU

Witajcie! Zapraszam do kolejnej odsłony fotografii ślubnej. Tym razem zgłosili się do mnie: Martyna i Rafał – sympatyczna Para, która szukała fotografa ślubnego do uwiecznienia swojego wyjątkowego dnia.

Ceremonia ślubna w okolicy Jasła, fotograf Jasło

Sakramentalne „TAK” Para Młoda powiedziała sobie w Sanktuarium Matki Bożej Zawierzenia w Tarnowcu miejscowości położonej kilka kilometrów od Jasła. Prognozy pogody wróżyły wspaniały słoneczny dzień zarówno dla Krosna jak i Jasła. Było pięknie, upalnie i słonecznie – aura wprost wymarzona w dzień ślubu ucieszyła nie tylko Parę Młodą, ale i również ich fotografa ślubnego. Pierwsze zdjęcia wykonałem u Rafała gdzie ku jego zaskoczeniu zdjęcia z przygotowań rozpoczęły się pół godziny przed planowanym czasem. Po sfotografowaniu błogosławieństwa nadszedł czas na ceremonię ślubną w Kościele, w której to wejście Pani Młodej z tatą rozpoczęło to wyjątkowe wydarzenie.

Zabawa weselna “Dwa Serca” Krosno

Wesele odbyło się 15 km od Kościoła w znanym kompleksie weselnym „Dwa Serca” w nowo otwartej sali „C” w Krośnie. Co tu dużo pisać… jedzenie pyszne, obsługa profesjonalna wszystko, czego można sobie życzyć.  Goście bawili się wspaniale do samego rana, co zresztą widać na poniższej relacji zdjęciowej.

Sesja ślubna w Krośnie

Na sesję plenerową wybraliśmy się całkowicie spontanicznie do parku oddalonego kilka kilometrów od Krosna. Pomimo ogromnego zachmurzenia daliśmy rade. Uśmiechy, pozytywne nastawienie i energia wystarczyły do wykonania świetnych ujęć.

 

CLOSE