MENU

Fotografia Gorlice

Witajcie. Zapraszam Was serdecznie do obejrzenia małego reportażu z wesela Anety i Szymona.  Piękny sobotni poranek. Wstaję z samego rana by wyjechać z domu jak najszybciej. Po ponad godzinie spędzonej w samochodzie docieram do Gorlic do domu Szymona.  Szybkie przygotowania Pana Młodego i ruszam kilka kilometrów dalej do rodzinnego domu Anety. Po godzinie przyjeżdża Pan Młody i wszystko się zaczyna. Pierwsze pocałunki, uśmiechy i łzy wzruszeń. Pobłogosławiona przez rodziców Para, przedziera się przez liczne bramy weselne by po chwili dotrzeć do kościoła.  Ceremonia ślubna Anety i Szymona odbyła się w kościele pod wezwaniem Świętego Wawrzyńca Diakona i Męczennika w Gorlicach.

Zabawa weselna “Sękowski Dwór” w Gorlice

Po pięknej ceremonii ruszyliśmy na zabawę weselną do bardzo eleganckiego Hotelu „Sękowski Dwór” w Gorlicach. Wytworny wystój wnętrz tworzący pełen elegancji wyrafinowany nastrój, idealnie sprawdził się na przyjęcie weselne.  Po toście, wykwintnym obiedzie i przepięknym pierwszym tańcu w kłębach gęstego dymu rozpoczęła się zabawa weselna, która trwała do samego rana.

Sesja ślubna w magicznym lesie

Kilka dni po weselu Aneta z Szymonem przyjechali do Krosna na swoją sesję ślubną. Pozwiedzaliśmy okoliczne atrakcje, a dzień zakończyliśmy w lesie przy świetle zachodzącego słońca.

Jeśli spodobała się Wam się relacja z tego ślubu zapraszam również to przeglądniecie mojego bloga gdzie znajdziecie wiele więcej ciekawych fotografii ślubnych.  Wszystkich używających facebooka i instagrama zapraszam na swoje profile społecznościowe. Dawajcie Lajki, zostawiajcie komentarze pod zdjęciami a jak znajdziecie trochę czasu napiszcie recenzję.

 

CLOSE